Avrupa Konutları Başakşehir Satılık Daire

Avrupa Konutları / Saklı Bahçe Hakkında

8 blokta 36 konuttan oluşan projedeki konutlar; 3+2, 4+1 ve 5+2 şeklinde tasarlanmıştır. Dubleks ve ikiz villalardan meydana gelen Saklı Bahçe Konakları’ndaki villalarda asansör yer almaktadır. 7/24 güvenlik personeli ile kontrol edilen sitede, yüzme havuzları, merkezi uydu yayın sistemi, spor ve sosyal aktivite imkan veren özel sosyal tesis ünitesi bulunmaktadır.

Avrupa Konutları / Saklı Bahçe Genel Bilgiler

  • Fiyat aralığı: Satışlar tamamlandı
  • Adres: İstanbul – Başakşehir / Bahçeşehir
  • Şirket: Artaş Grubu
  • Ünite Tipi: Villa
  • m² aralığı: 244.58 – 478.64
  • Teslim tarihi: İnşaat tamamlandı
  • Ünite sayısı: 36
  • Arsa Alanı: 7.661 m²

Artaş Grubu

Süleyman Çetinsaya tarafından kurulan ARTAŞ Grubu, inşaat ve arazi geliştirme sektörlerinde 35 yılı geride bırakmıştır. Grup; 20 şirketi ile birlikte çeşitli konut, alışveriş merkezi ve otel projelerine imza atmıştır.
“Avrupa Konutları” ile konut sektöründe markalaşmanın öncülerinden olan grup, bu marka altında 2006 yılından günümüze kadar toplam 9.500 konut üretmiştir. Avrupa Konutları’nı çağdaş şehrin koşulları paralelinde değişen konut anlayışı ile hayata geçiren grup, İstanbul’da pek çok bölgenin gelişiminde de etkin rol almıştır. ARTAŞ Grubu doğru lokasyonlarda doğru projeler, erken teslim ve satış sonrası desteği ile müşterisinin güvenini kazanırken; müşteri de izlenen satış politikası ile yüksek primler elde etmiştir.

ARTAŞ Grubu ihtiyaçları en doğru şekilde analiz ederek kenti ve toplumu; ileri teknoloji, mimarlık ve mühendislik hizmetleri almış projeleriyle yüceltmeyi amaçlamıştır. Bu vizyonla yoluna devam eden grup, kaliteli yapılar ve sürdürülebilir yaşam alanları içeren konut, tüketici ihtiyaç ve tercihlerine yönelik alışveriş merkezi ve estetik mimarisi ile yüksek kalitede hizmet veren otel projeleri geliştirmeyi misyon edinmiştir.

1+1,  2+1, 3+1,  4+1,  5+1

Avrupa Konutları Başakşehir Satılık Daire listesi için tıklayınız
Satış Temsilcisi Ali bey: 0532