Nidapark Başakşehir Satılık Daire

Nidapark Başakşehir Hakkında

Nidapark Başakşehir’de her türlü aktivitenin içinde düşünüldüğü 2 kattan oluşan ve yaklaşık 2.600 m2 alana sahip olan, geniş bir sosyal tesis planlandı. Bay – bayan kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, saunalar, hamamlar ve buhar odaları, masaj odaları, kafeterya ve lounge, çocuk kulübü, bilardo salonu ve genç oyun odası, açık alanda çocuk oyun alanları, bir çok kullanımlı spor sahası (basketbol, voleybol, tenis oynanabilecek), yürüyüş yolları, seyir terasları, pergolalı oturma dinlenme alanları, çim etkinlik alanı, bitki sergi alanları, süs havuzları ve yapay tepeler, misafir otopark alanı, çok amaçlı salon, ağırlama odası, mescit ve abdesthaneler bulunmaktadır.

Nidapark Başakşehir Genel Bilgiler

  • Fiyat aralığı: 855.000TL – 2.121.000TL
  • Adres: İstanbul – Başakşehir
  • Şirket: Tahincioğlu Gayrimenkul
  • Ünite Tipi: Daire
  • m² aralığı: 88.17 – 314.22
  • Teslim tarihi: İnşaat tamamlandı
  • Ünite sayısı: 374
  • Arsa Alanı: 20.000 m²

Tahincioğlu Holding, geçmişi 1926 yılına kadar uzanan köklü bir aile şirketidir. Mardin’de tahin üretimiyle başlayan ilk faaliyetler zamanla gelişerek İstanbul’da devam etmiş ve uzun yıllar grubun esas iş kolu olan Kent Gıda’nın temellerini oluşturmuştur.

Tahincioğlu Gayrimenkul, Tahincioğlu Holding’in, 1965 yılından beri, gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren firmasıdır. Firma, Türk gayrimenkul sektörünün başta gelen faal isimlerinden biri olup nitelikli perakende, ofis ve konut projelerinin yanında birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarına odaklanmıştır. Geliştirmekte olduğu projelerine ek olarak, şirketin aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü bulunmaktadır.

Firmanın bugüne kadar tamamlamış olduğu projelerin inşaat alanı, 1.5 milyon metrekarenin üzerindedir. Tahincioğlu’nun inşaat firması olan Nida İnşaat, her projede genel yüklenici görevini üstlenmektedir.

Projeleri arasında, Palladium AVM ve Rezidans, Nidakule Kozyatağı Ofis ve İzmir Swissotel Grand Efes ve Kongre Merkezi sayılabilir. Firma, geliştirme sürecinde olan Leed Gold Sertifikasına aday, İstanbul’da Nidakule Göztepe ve Palladium Tower ofis projeleriyle Hatay’da Palladium Antakya alışveriş merkezi projelerinin inşaatını sürdürmektedir.

1+1,  2+1, 3+1,  4+1,  5+1

Nidapark Başakşehir Satılık Daire listesi için tıklayınız
Satış Temsilcisi Ali bey: 0532