Nidapark Kayaşehir Satılık Daire

Nidapark Kayaşehir Hakkında

Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir, Emlak Konut ve Toki güvencesiyle inşa ediliyor. Tago Mimarlık tarafından dizayn edilen Nidapark Kayaşehir, Tahincioğlu Gayrimenkul  imzasıyla yükseliyor.

Nidapark Kayaşehir, 843 daire, 28 cadde dükkânı, ofis bloğu ve AVM’den oluşan projesiyle size alışık olmadığınız bir seçim özgürlüğü sunuyor. Konutların yer aldığı bölümlere baktığınızda, binaların arazi içindeki yerleşiminin size ferahlık sağlayacak şekilde planlandığını görürsünüz. Projedeki yeşil alanların fazlalığını memnuniyetle karşılarsınız. Daire içlerine geldiğinizde, ilk dikkatinizi çeken şey, metrekarelerin büyüklüğü olur. Bölgenin aile hayatına uygun yapısı ışığında tasarlanan daireler, size hayatınızın evini bulduğunuzu hissettirir.
Projenin iki bölümünde yer alan AVM ve ofis kulesinin, bölge içinde sizin adınıza büyük bir fark yarattığını fark edersiniz.

7 bloktan oluşan Nidapark Kayaşehir Yakut’ta 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere 470 daire yer alıyor. Projeye özel olarak ayrılan sosyal tesisler, kapalı havuz, fitness, yoga, pilates, genç odası, sinema, lounge, buhar odası, hamam ve çocuk oyun alanlarıyla beğeni topluyor. Süs havuzları, modern çardak alanları ve kış bahçesi mahalleri, estetik ve fonksiyonellik dengesini oluşturuyor.

Nidapark Kayaşehir Genel Bilgiler

  • Fiyat aralığı: 534.000TL – 1.225.000TL
  • Adres: İstanbul – Başakşehir
  • Şirket: Tahincioğlu Gayrimenkul- Emlak Konut- Toki
  • Ünite Tipi: Daire
  • m² aralığı: 104.92 – 225.18
  • Teslim tarihi: Haziran 2018
  • Ünite sayısı: 843
  • Arsa Alanı: 77.327 m²

Tahincioğlu Gayrimenkul;
Tahincioğlu Holding’in gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren grup şirketidir.  Türkiye’deki gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olup nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmalarında da bulunmaktadır.Geliştirmekte olduğu projelere ilave olarak, şirketin aktif bir şekilde yönetimini üstlendiği, gelir getiren gayrimenkul varlıklarından oluşan geniş bir portföyü de mevcuttur.

Emlak Konut;
1953 yılında kurulan Emlak Konut GYO A.Ş. Türkiye de ana uzmanlığı konut üretimi olan en köklü işletmelerden biridir. Uzun yılların getirdiği ve birçok projeye imza atılarak kazanılan bu marka değeri, 2002 yılında Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı’na dönüşerek faaliyetlerine devam etmektedir.

Toki;
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı; Konut ihtiyacının karşılanması için, konut inşaatını yapanların tabi olacağı usul ve esasların düzenlenmesi konusunda çalışmalar yapan, memleket şart ve malzemelerine uygun endüstriyel inşaat teknikleri ile araç ve gereçlerde devletin yapacağı desteklemeleri gerçekleştirmektedir.

1+1,  2+1, 3+1,  4+1,  5+1

Nidapark Kayaşehir Satılık Daire listesi için tıklayınız
Satış Temsilcisi Ali bey: 0532